Чому сухий корм для собак кращий, ніж натуральна їжа?

Напевно це питання викликало у вас подив, а у деяких напевно і обурення. Як може сухий корм для собак бути кращий, ніж натуральна їжа? Звучить дивно. Але тим не менш ми надамо вам аргументи на користь сухого корму, які змусять вас переглянути свій підхід до годівлі улюбленої собачки.

Забезпечити домашній тварині збалансоване харчування - це головний обов'язок кожного турботливого господаря. Багато людей вибирають для цих цілей натуральну їжу, але в результаті неправильного підходу до раціону собака недоотримує важливі мікро - та макроелементи, вітаміни. Більш освічені господарі додають до натуральної їжі спеціальні вітамінні підкормки. А деякі роблять простіше - купують готові корми. І, як виявилося, забезпечують більш повноцінне харчування для своїх вихованців. І ось чому.

Годівля тварин промисловими кормами - це сучасне рішення. У багатьох розвинених країнах США і Європи люди дуже лояльно відносяться до сухих кормів. А там набагато більш шанобливо ставляться до тварин, ніж у нас. Може нам теж пора зрозуміти, що улюблені рекси повинні харчуватися не по-людськи, а по науковому. Саме завдяки сучасній науці з'явився сухий корм для собак, який допомагає скласти збалансований і корисний раціон. Сучасний ринок пропонує величезну кількість різноманітних кормів. вам лише потрібно знати, на які з них варто звернути увагу, а які краще обійти стороною.

Сухий корм для собак: що вибрати?

У наш час все, що потрібно вашій собачці, продається в спеціальних зоомагазинах. Усі корми можна розділити на чотири групи:

• корми низької якості -  коштують недорого, продаються майже у всіх супермаркетах, і користі вашому улюбленцеві особливої не приносять. Вони не містять м'яса, про баланс вітамінів і мінералів не варто і говорити;

• корми високої якості, такі як "Чаппи" і "Педігрі". Вони містять оптимальне співвідношення вітамінів і корисних речовин, з їх повністю цілком можна створити повноцінний раціон для вашої собаки;

• професійні корми, виготовленням яких займаються спеціалізовані заводи. Це такі марки як "Хілз", "Роял Канін", "Ямс".

• корми найвищої якості, які застосовують провідні собаківники і найчастіше рекомендують ветеринари. В Україні такі корми відомі під марками "Пурина Про План" і "Педігрі Едванс".

Правила годівлі сухим кормом

Вибираючи в якості їжі для домашного улюбленця сухий корм для собак, обов'язково забезпечте вашого песика достатньою кількістю води. І ніякого м'яса, сиру або каші! Вітамінно-мінеральні підживлення додавати в раціон також не можна! Все, що потрібно собаці, вже міститься в кормі.

Купити сухий корм для собак ви можете в інтернет-магазині VINZOO. Ми допоможемо вам вибрати найкращий варіант для вашого вихованця, а також надамо професійні консультації по догляду за ним.