Як вибрати найкращі іграшки для кішок
Однією з головних потреб кошеняти і дорослої кішки є гра. Адже кішці необхідно тренувати мисливські навички, розвивати спритність і гнучкість. І якщо вуличні тварини легко задовольняють свої потреби самі, то забезпечити умови для гри домашньої кішці належить вам. Безумовно, якщо ви не хочете, щоб іграшкою стали предмети побуту вдома.

У наш час існує безліч різних іграшок для кішок. Це мишки з натурального хутра, які дуже схожі на справжніх, різні кульки і м'ячики, дражнилки, кульки з отворами, в які можна засунути лапу. Вибір дуже великий і може задовольнити будь-яку тварину і її господаря.

Як відомо, кішки дуже цікаві і мають пристрасть до різного роду укриття. У кімнаті обов'язково повинне бути місце, куди ваша кішка могла б сховатися. Сучасні власники купують тунелі для кішок, які стають для них надійними сховищами і спальним місцем.

Розважать вашу кішку різні дражнилки на мотузках: кульки, пір'ячко, хутряні іграшки, прив'язані на мотузці. Вони обов'язково зацікавлять вашого пухнастого друга і затягнуть у гру.

Дуже популярні різні м'ячики: тверді, м'які, з пухирцями або без. Кішка буде з радістю ганяти їх по дому, гризти або точити кігті. Правда, якщо всередині іграшки є дзвінкі елементи, краще сховайте її на ніч.

Один з останніх винаходів - інтерактивні іграшки для кішок. Вони складаються з декількох елементів, і носять як розважальний, так і розвиваючий характер. Один з прикладів - кулька, укладена в лабіринт. Це чудовий вибір, якщо ваша кішка часто залишається одна вдома. Їй буде ніколи нудьгувати!

Якщо у вашій квартирі багато місця, ви можете купити цілий ігровий центр для улюбленої кішки! Вони поєднують у собі безліч різноманітних розваг: тунель, рейки, точилки кігтів, будиночок. Це прекрасний подарунок для активної кішки. Вона зможе лазити по рейках, як по дереву, ховатися в будиночку і тунелі.

Яка іграшка найкраща?

Такої іграшки не існує. Тваринам, як і людям, потрібна різноманітність. Для того, щоб ваша кішка залишалася грайливою і активною, купуйте для неї постійно нові іграшки, з якими яких вона зможе реалізувати свої потреби у грі. До того ж, іграшки часто виходять з ладу, страждаючи від кігтів і зубів тварин.

Купити найкращі іграшки для кішок ви можете в інтернет-магазині VINZOO, де вас чекають великий вибір, низькі ціни і професійні консультації фахівців! Ознайомитися з каталогом можна тут.