Яким повинен бути хороший корм для хвилястих папуг?
Як вибрати хороший корм для хвилястих папуг? Це питання цікавить всіх недосвідчених власників птахів. У цій статті ми постараємося відповісти на нього. Ви дізнаєтеся, де краще купувати корм і на які марки звернути увагу. Ви напевно і самі розумієте, що корм обов'язково повинен бути якісним, повноцінним і різноманітним. Тільки така їжа забезпечить здоров'я і довголіття вашого папуги.

У природних умовах хвилясті папуги харчуються насінням, просом, зеленню, фруктами і навіть тваринним білком. Вибираючи корм, ви повинні врахувати, що раціон вашого маленького друга повинен бути приготований досить швидко. Навряд чи ви захочете виділяти півгодини для готування їжі для пташки.

Винаходити велосипед ми не будемо, адже все що потрібно, вже придумали до нас виробники корму. У зоомагазинах представлений великий вибір кормів, які зроблять приготування суміші дуже швидким та зручним!

За своїм складом корму для хвилястих папуг різних виробників відрізняються, але в основному всі вони містять просо, овес, канаркову траву, насіння соняшнику і лугових трав. Також в корм, як правило, додаються вітамінні добавки. Овес може бути очищеним чи ні. У разі, якщо він не очищений, то папуга знайде для себе дуже захоплююче заняття.

Вибираючи хороший корм для хвилястих папуг, стежте за тим, щоб він не був прострочений. У раціон папуг можна включати фрукти, зелень, гарбуз, тертий буряк, манго, сливи, полуницю. Вони забезпечать організм папужки усіма потрібними вітамінами і мікроелементами. Також можна додавати в дієту папугу пророщений корм, в якому, як відомо, багато вітамінів.

Для того, щоб забезпечити здоров'я і довголіття папуг, дотримуйтеся в їх годівлі деяких простих правил:

1. Не перегодовуйте папуг, адже в клітці вони дуже мало рухаються. Занадто багато їжі на користь точно не піде.

2. Якщо хочете змінити раціон птиці, робіть це поступово. Таким чином ви зменшите стрес і розлади травлення.

3. Давайте свіжий корм кожен день.

4. Давати штучні вітаміни потрібно лише в деякі періоди: під час линьки, вигодовування пташенят, сильного стресу. В інший час обходьтеся природніми вітамінами.

Величезний вибір якісних кормів представлений в інтернет-магазині VINZOO. Це продукція відомих торгових марок Флінт, Лорі та інших. Тут вам нададуть консультації щодо вибору продукції і допоможуть правильно скласти раціон папуг.